КОМПАНІЯ SOLVAIG JSC НЕ ЗБИРАЄ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ПАЦІЄНТІВ І ЛІКАРІВ, ЩО ПІДПАДАЮТЬ ПІД ПОНЯТТЯ «ЛІКАРСЬКА ТАЄМНИЦЯ».

Компанія Solvaig JSC розуміє, наскільки важлива конфіденційність для наших клієнтів. Ми намагаємося забезпечити максимальну прозорість збору, зберігання, використання, передачі та розголошення інформації.

Цей документ містить огляд наших методів поводження з інформацією.

Політика конфіденційності поширюється на всі пристрої, додатки, веб-сайти і інші сервіси Solvaig JSC, які посилаються на Політику конфіденційності, незалежно від того який пристрій і / або технологія, використовується для доступу до наших сервісів і послуг, в подальшому «служб».

Важливо уважно ознайомитися з нашою Політикою конфіденційності, а в подальшому регулярно перевіряти оновлення, оскільки при кожному використанні наших продуктів і послуг Ви погоджуєтеся з нашими методами, описаними в Політиці конфіденційності та відповідних додатках до неї.

Ми, також, можемо інформувати Вас про зміни, які вважаємо суттєвими, шляхом подання відповідного повідомлення у відповідних послугах.


Актуальна версія Політики конфіденційності доступна на офіційному веб-ресурсі Solvaig JSC за адресою: http://solvaig.com/doc/pp_uk.html. Дата останнього оновлення угоди «Політика конфіденційності» вказана з початку документа.

ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З МЕТОДАМИ, ЩО НАВЕДЕНІ В ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ ПОСЛУГАМИ.


Інформація що збирається


Використовуючи деякі Служби, Ви безпосередньо надаєте нам певну інформацію, наприклад:

Окремо від інформації, що Ви надаєте, Ми можемо збирати відомості про використання наших послуг через програмне забезпечення на Вашому пристрої або іншими засобами, наприклад:


Ви можете не надавати нам розширену інформацію певного характеру (наприклад, інформацію, що запитується при реєстрації облікового запису Solvaig Account), але це може вплинути на можливість користування певними службами.


Використання конфіденційної інформації


Ми можемо використовувати інформацію, що збирається, з наступною метою:

Розкриття інформації про користувачів


Ми не будемо передавати інформацію про Вас стороннім особам і організаціям для їх особистих незалежних маркетингових або ділових цілей без Вашого на те дозволу, при цьому Ми можемо розкривати Вашу інформацію таким особам та організаціям:


Захист інформації про користувача

Solvaig JSC використовує ряд виправданих заходів фізичного та технічного захисту інформації, яка збирається при наданні нами послуг, однак, незважаючи на те, що ми вживаємо заходів для захисту інформації, ніякі веб-сайти, передача даних в Інтернеті, комп'ютерні системи або бездротові підключення не є повністю захищеними.

Згода на міжнародну передачу даних

Використовуючи будь-яку послугу або приймаючи участь в її роботі і/або надаючи нам інформацію про себе, Ви погоджуєтесь на збір, передачу, зберігання і обробку відповідної інформації за межами країни Вашого проживання відповідно до цієї Політики конфіденційності. Звертаємо Вашу увагу на те, що закони про захист даних та інші закони країн, до яких може передаватися інформація про Вас, можуть відрізнятися від законів країни Вашого проживання.

Доступ до інформації про користувача

Відповідно до законів деяких юрисдикцій Ви можете мати право на запит відомостей про інформацію, що збирається, і виправлення неточностей в цій інформації. Якщо це дозволяється законом, Solvaig JSC може вимагати від Вас невелику виплату за надання такої можливості. Ми можемо відкидати запити, які дуже часто повторюються, потребують недоцільних технічних зусиль, порушують конфіденційність інших, вкрай не практичні або доступ до яких не потрібний, у відповідності до місцевих законів. Якщо Ви забажаєте запросити доступ до своєї інформації, зверніться до нашого відділу обслуговування клієнтів за адресою: support@solvaig.com

Збереження даних

Ми прагнемо, за можливості, зберігати інформацію про користувачів не довше, ніж це необхідно для виконання цілей, задля яких вона була зібрана, або у відповідності до будь-якого договору або законів, що застосовуються.

Посилання і продукти сторонніх осіб та організацій у наших послугах

Наші продукти можуть посилатись на сторонні веб-сайти та служби, які ми не контролюємо. Ми не несемо відповідальності за безпеку або конфіденційність будь-якої інформації, яку збирають на цих веб-сайтах чи в інших службах.

Ми також можемо надавати Вам доступ до певних продуктів або послуг сторонніх розробників. Компанія Solvaig JSC не несе відповідальності за ці сторонні продукти або послуги

Додаткова інформація

За наявності будь-яких питань звертайтесь до нас за адресою:

Поштова адреса: Україна, 03056, Київ-56, А/С 62.
Електронна пошта: support@solvaig.com
Веб-сайт: http://solvaig.com/