Фазаграфія

Фазаграфія – інноваційний метод аналізу та інтерпретації електрокардіограми на фазовій площині.

В основі методу лежить відомий у фізиці та прикладній математиці спосіб вивчення поведінки динамічної системи, описуваної кінцевим набором параметрів стану x1, ..., xN, коли аналіз проводиться в N-вимірному просторі з координатами x1, ..., xN. Такий простір називається фазовим, його координати - фазовими, а сімейство фазових траєкторій, що зображують зміни стану системи - фазовим портретом.

Фазова площина знайшла застосування в медицині для підвищення достовірності аналізу та інтерпретації електрокардіограми.

Метод дозволяє одночасно оцінювати як амплітудні, так і швидкісні параметри елементів кардіосигналу, з високою точністю оцінити форму циклу електрокардіогамми (ЕКГ) і визначити ознаки навіть найнезначніших патологічних змін в серці, які непомітні при традиційній ЕКГ-діагностиці.

Метод, застосований у системі "Фазаграф" дозволяє виявити приховані ознаки порушень в роботі серця, які недооцінюються при традиційній ЕКГ-діагностиці.

Ви можете вже сьогодні долучитися до цієї унікальної технології, відчути її глибину, надійність і простоту використання.
Ми пропонуємо практичні варіанти застосування технології Фазаграф: обладнання, програми, установка, навчання, профільне консультування і технічна підтримка.
У розділі "Підтримка / Бібліотека" ви зможете ознайомитися з оригінальною літературою, яка описує основи Фазаграфії і методи ії практичного застосування.