Компанія АТЗТ «Сольвейг»

АТЗТ «Сольвейг» - сучасна IT-компанія з повним циклом виробництва, яка спеціалізується на розробці та виробництві медичного діагностичного обладнання і програмного забезпечення до нього.

Основні види діяльності:

 • Розробка і виробництво медичного діагностичного обладнання і систем моніторингу:
  1. Системи моніторингу «DiaCard»: ЕКГ (холтер), АТ, РеСп, SpO2: портативні ЕКГ (3-12 відведень) і багатофункціональні реєстратори (ШВР, АТ, РеСп, SpO2, активності та ін.), програмне забезпечення для підготовки до дослідження, зчитування результатів проведених досліджень, візуалізації, обробки, зберігання і виведення на друк, допоміжні сервіси, підтримка реєстраторів сторонніх виробників.
  2. Система телемоніторингу «Telecardian»: портативні реєстратори ЕКГ у 1-12 відведеннях, бездротова BT & BLE передача даних, online і offline режими, подійний event моніторинг до 180 днів, інтерактивна система аналізу і запису за тривогами і багато іншого.
  3. Електрокардіостимулятор «StiCard».
 • Обладнання для фізіотерапії:
  1. Аромалампи: «Оазис-М», «Оазис», Акорд.
  2. Генератор аероіонів солі «Іонна».
 • Розробка і виробництво нестандартного вимірювального обладнання:
  1. Імітатори сигналів складної форми «ІССФ-01», «ІССФ-02»;
  2. Випробувальні стенди, пультове обладнання.
 • Надання сервісних послуг з обслуговування медичного діагностичного обладнання.
 • Консультаційні послуги в області телемоніторингу і інтеграції з різними госпітальними інформаційними системами (HIS) і хмарними спеціалізованими сервісами.
 • Профільне навчання роботі з обладнанням і програмним забезпеченням.

На підприємстві впроваджено Систему управління якістю, згідно ДСТУ EN ISO 13485:2018.

Ми пропонуємо вам відвідати наш інтернет Магазин і ознайомитися з повним переліком товарів і послуг, дізнатися актуальні ціни.

Якщо ви не змогли знайти потрібну вам інформацію, ви завжди можете звернутися до нас будь-яким зручним для вас способом - зателефонувавши або написавши нам. Наші контактні дані вказані на кожній сторінці сайту, у верхній і нижній частинах. Ваш запит буде оброблений у максимально короткі терміни, але не більше 1 робочого дня.