Компанія АТЗТ «Сольвейг»

АТЗТ "Сольвейг" - сучасна IT-компанія з повним циклом виробництва, яка спеціалізується на розробці та виробництві медичного діагностичного обладнання і програмного забезпечення до нього.

Основні види діяльності:

 • Розробка і виробництво медичного діагностичного обладнання і систем моніторингу:
  1. Холтерівська система "DiaCard": портативні 3-12 канальні ЕКГ і багатофункціональні реєстратори (ШВР, АТ, РеСп, SpO2, активності та ін.), програмне забезпечення для підготовки до дослідження, зчитування результатів проведених досліджень, візуалізації, обробки, зберігання і виведення на друк, допоміжні сервіси, підтримка реєстраторів сторонніх виробників.
  2. Моніторингова система "Telecardian": портативні 1-12 канальні ЕКГ реєстратори, бездротова BT & BLE передача даних, "online" і "offline" режими, подієвий "event" моніторинг до 180 днів, інтерактивна система аналізу і запису за тривогами і багато іншого.
  3. Електрокардіостимулятор "StiCard".
 • Обладнання для фізіотерапії:
  1. Аромалампи: "Оазис-М", "Оазис", "Акорд".
  2. Генератор аероіонів солі "Іонна"».
 • Розробка і виробництво нестандартного вимірювального обладнання:
  1. Імітатори сигналів складної форми "ІССФ-01", "ІССФ-02";
  2. Випробувальні стенди, пультове обладнання.
 • Надання сервісних послуг з обслуговування медичного діагностичного обладнання.
 • Консультаційні послуги в області телемоніторингу і інтеграції з різними госпітальними інформаційними системами (HIS) і хмарними спеціалізованими сервісами.
 • Профільний інструктаж медичного персоналу.

На підприємстві впроваджена і підтримується Система управління якістю ISO 13485:2016.

Ми пропонуємо вам відвідати наш інтернет "Магазин" і ознайомитися з повним переліком товарів і послуг, дізнатися актуальні ціни.

Якщо ви не змогли знайти потрібну вам інформацію, ви завжди можете звернутися до нас будь-яким зручним для вас способом - зателефонувавши або написавши нам. Наші контактні дані вказані на кожній сторінці сайту, у верхній і нижній частинах. Ваш запит буде оброблений в максимально короткі терміни, але не більше 1 робочого дня.