Комплексна поставка

Система мониторингу "DiaCard" і система телемоніторингу "Telecardian" поставляються в оптимальній комплектності. У комплект постачання включені оригінальні компоненти системи і найнеобхідніші комплектуючи.

Для розгортання і запуску будь-якої із зазначених систем може знадобитися стандартне обладнання, яке в більшості випадків вже є у користувача, і немає необхідності купувати аналогічне. До такого обладнання належать: персональні комп'ютери (стаціонарні, ноутбуки), монітори, принтери, мережеві пристрої, обладнання бездротового зв'язку, системи безперебійного живлення, комп'ютерні аксесуари, смартфони, планшети, а також меблі та витратні матеріали.

У більшості випадків ми з розумінням ставимося до побажань замовника, і готові виконати інтеграцію системи і введення в експлуатацію, за умови, що наявне обладнання за технічними параметрами задовольняє базовим вимогам.

Якщо ж замовником виступає нова установа або організація, яка не має необхідного обладнання, то ми готові виконати постачання та інтеграцію "під ключ", при високій якості і дуже демократичних цінах.

Ми пропонуємо тільки сертифіковане комп'ютерне обладнання з оригінальною гарантією виробника.