Системи моніторингу «DiaCard»

Системи моніторингу "DiaCard" (СМ) призначена для проведення досліджень роботи серця за методикою Н. Холтера (безперервна реєстрація і запис електрокардіосигналу в 2 ÷ 12 відведень тривалістю до 168 годин, з подальшим автоматичним аналізом у системі обробки). 

СМ "DiaCard" дозволяє проводити розширені дослідження, доповнені аналізами: артеріального тиску (АТ - двома методами: осцилометричним і по тонах Короткова), дихання (РеСп - методом імпедансної біполярної реографії), насичення крові киснем (SpO2 - метод відображення / поглинання червоного і інфрачервоного випромінювання), аналізувати роботу імплантованого кардіостимулятора (ШВР - штучного водія ритму), виконувати аналіз активності пацієнта (АА) в реальних умовах і багато іншого.

Області застосування системи:

 • функціональна діагностика;
 • клінічна кардіологія;
 • амбулаторні кардіологічні дослідження;
 • спортивна і спеціальна медицина;
 • наукові дослідження.

СМ "DiaCard" - двокомпонентна система, до складу якої входять портативні пристрої, що реєструють ЕКС (реєстратори - від 1 і більше) і системи обробки - персональний комп'ютер (ПК) зі спеціальним програмним забезпеченням.

Вимоги до ПК - будь-який сучасний стаціонарний комп'ютер або ноутбук стандарту IBM PC, що працює під ОС Windows 7÷11 (32/64).

Реєстратори:

Для реєстрації електрокардіосигналу (ЕКС) і інших діагностичних параметрів застосовуються портативні пристрої, що реєструють (реєстратори), які дозволяють в режимі реального часу знімати і зберігати отримані дані у внутрішню пам'ять.

Після завершення дослідження дані з реєстратора зчитуються (переносяться) на ПК, де виконується їх аналіз, за результатами якого формується висновок.

Отримані дані та результати обробки зберігаються в Архіві - передбачена робота як з локальними, так і з віддаленими Архівами.

Всі, без винятку, реєстратори можуть бути запрограмовані і запущені на дослідження, як з ПК, так і автономно (з параметрами «за замовчуванням»).

У всіх моделях реєстраторів реалізовані функції візуального контролю одержуваних даних, обриву електродів і наявність підключених датчиків, розряду елементів живлення, відновлення і багато іншого, що робить роботу реєстратора максимально надійною і при цьому простою і зрозумілою.

Система обробки підтримує пряму сумісність з усіма реєстраторами серії DC, які випускалися, починаючи з 2000 року.

Нині випускаються такі реєстратори:

 • 12100 (01), 12100 (02) - 3/12 ЕКГ, РеСп, ШВР, АА, диктофон, microSD/SDHC, кольоровий OLED дисплей, Bluetooth, USB-2.0 (MSD, VSP).
 • 12100 (10), 12100 (23) - 3/12 ЕКГ, РеСп, ШВР, АД - 2 методи, SpO2, АА, диктофон, microSD/SDHC, кольоровий OLED дисплей, Bluetooth, USB-2.0 (MSD, VSP);

 • 06000 (4H) - 1/6 ЕКГ, внутрішня флеш-пам’ять 1 Гб, BLE, USB-2.0 (CDC);
 • 06000 (1), 06000 (22), 06000 (33), 06000 (34X), 06000 (35X), 06000 (6X) - 1/6 ЕКГ (реєстрація в комплекті зі смартфоном), використовуються у СТМ "Telecardian", підтримується імпорт даних у СМ "DiaCard";
 • 06000 (7X) - 1÷7 ЕКГ, внутрішня флеш-пам’ять 256 Мб, BLE, USB (CDC), режими: "Електрокардіограф", "Подійний монітор", "Холтер";
 • 12010 - 1÷12 ЕКГ, повний захист від дефібриляції (реєстрація в комплекті зі смартфоном), використовується у системі Telecardian, підтримується імпорт даних у СМ "DiaCard";
 • підтримка реєстраторів сторонніх виробників – за запитом.


Програмне забезпечення:

Для системи обробки СМ "DiaCard" використовується оригінальне однойменне ПЗ "DiaСard".

З описом функціональних можливостей, особливостей можна ознайомитися в розділі "Магазин", "Системи моніторингу "DiaCard", "Програмне забезпечення".

ПЗ "DiaСard" поширюється на умовах обмеженої персональної ліцензії, обсяг якої підтверджується спеціальним апаратним ключем захисту, який є невід'ємною частиною системи. Обсяг ліцензії (наповнення субліцензіями розділів і опцій) визначається користувачем в момент покупки за принципом оптимальності і достатності, що дозволяє істотно знизити вартість системи обробки. При необхідності - покупці мультифункціонального (суміщеного) реєстратора - перелік субліцензій може бути змінений у бік розширення віддалено, за допомогою функції оновлення і контролю ліцензій, вбудованої в ПЗ "DiaСard".

ПЗ "DiaСard" з наступних субліцензій:

 • Базова - мінімальна версія, яка містить весь основний функціонал, необхідний для роботи з 2 ÷ 3 канальними реєстраторами ЕКC і записами отриманими на них: аналіз порушень ритму і змін сегмента ST, PQ, аналіз активності, аудіо записів позначок подій, формалізований звіт, редактор гіпертекстів і висновків, виведення на друк, робота з архівом, розрахований на багато користувачів режим, робота з локальними і віддаленими сховищами, автоматичне оновлення, функції експорту розрахункових даних (RR, ST, AA), конвертація в формат EDF+;
 • Експерт - розширений аналіз ритму більше 40 типів, розділені по групах;
 • QT - розширений аналіз інтервалу QT: таблиці, графіки, приклади, статистика, суперімпозиції, альтернація зубця T;
 • ВСР (HRV) - статистичний і спектральний аналізи R-R інтервалів;
 • ШВР (PM) - аналіз роботи імплантованого кардіостимулятора - штучного водія ритму (ШВР): таблиці, графіки, приклади, статистика;
 • ЕКГ 6/12 - робота з записами - до 12 каналів включно, відображення, навігація, розширений аналіз ST, контурний аналіз з виведенням будь-якої кількості прикладів і результатів розрахунку на друк;
 • АТ (BP) - аналіз вимірювань артеріального тиску, отриманих як під час окремих, так і суміщених з ЕКГ досліджень: результати з графіками пульсацій і тонами Короткова, суміщення, побудова «колокола», редагування маркерів, вимірювань, аналіз, статистика;
 • РеСп (ReSp) - аналіз графіка дихання, отриманного методом імпедансної реографії з горизонтального відведення ЕКГ: таблиці, графіки гістограм, приклади, статистика, апное;
 • АА - аналіз даних 3-осьового акселерометра: стан, прискорення, робота, кореляція з ЧСС, графіки, таблиці, статистика, візуальне уявлення активності пацієнта;
 • SpO2 - аналіз даних пульсоксиметра: насичення крові киснем, сатурація, десатурація, критичний рівень;
 • Реєстратор - підтримка роботи з реєстраторами інших виробників (за запитом);
 • Telecardian - робота з хмарним сервісом Google Drive, імпорт безперервних записів, виконаних на реєстраторах СТМ "Telecardian".

ПЗ "DiaСard" може бути встановлено на будь-яку кількість сумісних ПК без будь-яких обмежень, режим "Демо". Перехід в робочий режим виконується автоматично при підключенні ключа -ліцензії.

Оновлення програмного забезпечення - БЕЗКОШТОВНО (в обсязі придбаних ліцензій і субліцензій). Система оновлення і планувальник вбудовані в базове ПЗ. Для поновлення потрібна наявність ключа - ліцензії, підключеного до ПК.

Комплектність:

СМ "DiaCard" може поставлятися в різній конфігурації з різними типами реєстраторів.

У базовий комплект поставки може входити (рекомендовано):

 • Реєстратори, різні (від 1 до 6 шт.).
 • Система обробки та зберігання досліджень: ПК + монітор або ноутбук стандарту IBM PC, принтер.
 • Програмне забезпечення "DiaCard" (CD/DVD + Flash Drive USB).
 • Ключ-ліцензія (захисту): KFS (USB_HID).
 • Аксессуари: зчитувач карт пам'яті, BT (BLE) адаптер, гарнітура (мікрофон з навушником).
 • Витратні матеріали: одноразові електроди, гель-паста, лейкопластир та інше.

Пропонуються оптимальні варіанти комплектації з урахуванням можливих вимог користувачів:

Опис комплектів доступний за посиланням відповідного рядка з назвою комплекта.
Будь-який із запропонованих комплектів може бути розширений додаванням опцій ПЗ і сумісних реєстраторів.
Остаточну комплектність поставки визначає Замовник.