Нова серія реєстраторів АТ 00100.Х до ХС «DiaCard»

Представляємо нову серію реєстраторів АТ 00100.Х, які розраховані на роботу в моніторинговій системі «DiaCard», як у незалежному режимі СМАТ (системи моніторингу артеріального тиску), так і в режимі ХС (холтерівської системи) разом з реєстраторами ЕКГ.
Серія представлена трьома моделями реєстраторів: 00100.1, 00100.2 і 00100.3.
Всі реєстратори АТ відрізняються за технічними та функціональними можливостями, проте їх поєднує єдина система керування процесом лінійного накачування - стравлювання, із збереженням усіх первинних сигналів, що дозволяє верифікувати всі виконані вимірювання АТ, а за потреби повторити аналіз у системі обробки (на ПК).
Діапазон вимірювань становить 20÷80 мм рт.ст, тривалість безперервної роботи – до 7 діб, при гарантованих 600 вимірах на середній дорослій манжеті та не менше ніж 500 вимірах на великій дорослій манжеті або при підвищеному АТ понад 220÷260 мм рт.ст. Незалежний модуль захисту за тривалістю вимірювання та максимального допустимого тиску в манжеті: діти/дорослі – 90 с 200 мм рт.ст, / 120 с 300 мм рт.ст.

Реєстратор АТ модель 00100.1
Перший і на тепер єдиний на українському ринку реєстратор АТ, в якому реалізовані два методи неінвазивного вимірювання АТ: осцилометричний і аускультативний, які можуть виконуватися як окремо, так і одночасно. На додаток до цього, за кожним виміром зберігаються вихідні дані сигналів тиску в манжеті та тонів Короткова.
Комбінований режим запуску, 4 типорозміри манжет, дитячий/дорослий режими, запис у внутрішню флешпам'ять, кольоровий графічний дисплей, сенсорна клавіатура, бездротовий інтерфейс BLE-5.0, дротовий USB-2 (CDC), робота від 2-х елементів живлення типу АА (батарейки / акумулятори), "гаряча" заміна, автоматичне відновлення режиму "Дослідження", цифровий "щоденник пацієнта", датчик активності, датчик освітленості та багато іншого.

Реєстратор АТ модель 00100.2
Найменший і найлегший реєстратор АТ з гарантованою об'ємною швидкістю накачування 1.2 л/хв., яка не залежить від стану елементів живлення, що дозволяє застосовувати всі типорозміри манжет, в т.ч. велику стегнову.
Реєстратор виконує вимірювання осцилометричним методом із збереженням вихідних даних тиску в манжеті.
Комбінований режим запуску, 4 типорозміри манжет, дитячий/дорослий режими, запис у внутрішню флешпам'ять, бездротовий інтерфейс BLE-5.0, дротовий USB-2 (CDC), робота від вбудованого літій-полімерного акумулятора підвищеної ємності, вбудований контролер швидкої зарядки і багато іншого.

Реєстратор АТ модель 00100.3
Покращений аналог реєстратора 00100.2 з графічним OLED-дисплеєм та розширеним функціональним інтерфейсом.


З розширеними характеристиками і можливостями реєстраторів серії 00100 можна ознайомитись на сторінках опису товару у нашому інтернет-магазині, а також у розділі «Підтримка / Інструкції користувача» в «Керівництві з експлуатації».


Увага!
Всім, хто зробить попереднє замовлення на реєстратор 00100.1, – субліцензія АТ або будь-яка інша – У ПОДАРУНОК (за акційною ціною – 1,00 грн.)!