Підсумкове оновлення СМ «DiaCard 2.1»

11.01.2022 вийшло підсумкове оновлення програмного забезпечення до СМ DiaCard 2.1.
Оновлення доступне через вбудовану в програму DiaCard 2.1 функцію «Сервіс / Перевірка оновлення» у ручному або автоматичному режимах (необхідна наявність ключа ліцензії).

Найцікавіше!
Починаючи з цієї версії, скасовано ліцензування більшості функцій, які дозволять усім охочим, хто має будь-який сумісний реєстратор, але не має ліцензії на систему обробки, проводити холтерівські дослідження з мінімальними обмеженнями (читайте далі).

Що нового?

  • додано роботу з BLE-інтерфейсом (потрібна ОС Windows 10-11 і сумісний BLE-адаптер), повна підтримка нових реєстраторів серії 06000.Х і 00100.Х;
  • змінено вибір реєстратора через вибір моделі, що простіше, зрозуміліше та зручніше;
  • додано можливість обмінюватися файлами з віддаленими користувачами;
  • додано стандартні протоколи для всіх вікових груп, зі збереженням усіх раніше створених протоколів користувача;
  • додано подобову статистику для багатодобових досліджень: за будь-який день, активний або пасивний періоди, а також за будь-який вибраний інтервал часу;
  • оновлено всі підрозділи аналізів ST, PQ і QT, для розрахунку QTc реалізовано можливість застосування комбінації формул: Bazett, Fridericia, Flemingham, Hodges;
  • удосконалено механізм рекласифікації, зокрема автоматичне перейменування комплексів типу «N» на «S» в екстрасистолах;
  • оновлено розділ «Звіт»: титульна сторінка, «Формалізований звіт», друковані форми таблиць, графіків, відібраних прикладів та типових QRS-комплексів (частина ще в роботі, але незабаром стане доступною).

Для яких функцій потрібна ліцензія?
Розділ «Зчитувач»: імпорт записів (не плутати зі зчитуванням)
Розділ «Дослідження»: обробка первинних даних і аналіз ЕКГ (за Холтером), ШВР, АТ, РеСП, SpO2 та АА.

Що ми забули?
У світі IT-технологій немає нічого постійного та ідеального. І те, що вчора здавалося абсолютно досконалим, завтра може навіювати смуток.
Ми вдячні всім нашим користувачам за розуміння та прояви творчих думок і бажань щодо покращення ПЗ DiaCard, особливо, якщо вони висловлені у письмовій формі.
Завантажте, спробуйте. Ми чекаємо на ваші пропозиції та зауваження.