Технічне обслуговування

Для запуску роботи cистеми моніторингу «DiaCard» і системи телемоніторингу "Telecardian" необхідно виконати установку та підключення обладнання, інсталяцію та налаштування програмного забезпечення, яке в обов'язковому порядку входить в комплект постачання, усунути виникаючи при цьому колізії в частині несумісності різних пристроїв. Загалом це пристрої, які є у замовника.

В процесі експлуатації будь-яке обладнання, незалежно від імені виробника, вимагає періодичного обслуговування, заміни витратних матеріалів, аксесуарів, оновлення програмного забезпечення, захисту або лікування від "вірусів".

Ми пропонуємо комплексне обслуговування систем, які поставляємо, як на етапі введення в експлуатацію, так і в процесі експлуатації.

На все оригінальне обладнання, яке випускає АТЗТ "Сольвейг" діє гарантія від 12 до 24 місяців. За бажанням замовника гарантія на окремі важливі компоненти може бути продовжена до 3-5 років.

На все інше обладнання та аксесуари діє гарантія виробника.

На все обладнання виробництва АТЗТ "Сольвейг" поширюється післягарантійне обслуговування, до 8, а в деяких випадках і до 10 років. У нашій практиці є прецеденти, коли обладнання обслуговувалося протягом 20 років від дати його випуску.