Умови угоди

Умови використання

Перш ніж користуватися вебсайтом SOLVAIG (надалі за текстом «сайт»), необхідно ознайомитися з цим документом, а також з документом «Політика конфіденційності». Продовжуючи перегляд або будь-яке використання цього ресурсу ви зобов'язуєтесь дотримуватись викладених у цих документах положень і умов. Якщо Ви використовуєте сайт від імені юридичної особи, Ви гарантуєте наявність у Вас повного обсягу прав для використання цього ресурсу і прийняття зазначених правил та умов. Доступ до сайту можуть мати лише особи, які мають обсяг дієздатності, достатній для складання юридично зобов'язуючих договорів відповідно до чинного законодавства і особи, яким не заборонено відвідувати сайт згідно чинного законодавства. Якщо ви не згодні з цими умовами, ви повинні утриматися від використання цього сайту.

I. Власність

1.1. Ви розумієте та визнаєте, що програмне забезпечення, інструкції, фотографії та інші матеріали, розміщені на сайті, захищені авторським правом. Вони не можуть бути скопійовані, модифіковані, відтворені, перевидані, розміщені, передані, продані, запропоновані до продажу або перерозподілені будь-яким способом без нашого попереднього письмового дозволу. Ви повинні дотримуватися всіх положень про захист авторських прав.

II. Реєстрація та особисті дані

2.1. Ви можете користуватися сайтом без створення облікового запису (реєстрації), однак у цьому випадку доступ до деяких складових ресурсу буде обмежено.

2.2. Під час реєстрації ви надаєте справжні особисті дані, адресу електронної пошти та пароль. Ми збираємо і обробляємо такі дані, згідно до умов чинного законодавства України та «Політики конфіденційності».

2.3. Ви несете відповідальність за повноту, актуальність і точність своїх особистих даних.

2.4. Ви маєте можливість отримати доступ до своїх особистих даних, відредагувати та видалити їх засобами «Особистого кабінету» цього сайту.

2.5. Ми використовуємо файли cookies для відстеження користування нашим сайтом, а також для підвищення зручності використання сайту користувачем. Інформація, що зберігається у файлах cookies може включати в себе, наприклад, дату і час відвідування сайту, IP-адресу, тип операційної системи і браузера.

III. Розсилка

3.1. Надаючи дійсну адресу електронної пошти, ви погоджуєтеся отримувати електронні повідомлення.

3.2. Ви можете відмовитися від отримання новин та акційних пропозицій у «Особистому кабінеті».

3.3. При оформленні замовлення на цьому сайті, шляхом заповнення і надсилання форми замовлення або телефонної розмови з нашим менеджером, ви погоджуєтеся отримувати на зазначену електронну адресу повідомлення з інформацією про це замовлення та умови його виконання.

IV. Публічна оферта

4.1. Пропозиція на сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом оформлення замовлення або здійснення замовлення за телефоном. Ці дії вважаються офертою Користувача Продавцю на придбання Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідний Пропозиції.

4.2. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: надав рахунок на оплату замовлених товарів, фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача.

4.3. Інформація про товар та правила надання послуг, що відображаються на сайті, можуть бути оновлені, змінені і доповнені в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача.

4.4. Продавець має право запропонувати реалізувати товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому випадку ця пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем і/або Одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.

4.5. Узгодженням всіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне отримання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

4.6. Фотографії товарів надані з метою ознайомлення і можуть незначно відрізнятися від поставленого товару.

V. Інші умови

5.1. В Угоду можуть бути внесені зміни без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Угоди набуває чинності з моменту її розміщення, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди

5.2. За необхідності на цьому сайті можуть розміщуватися посилання на інші сайти. Такі посилання використовуються для зручності надання вам різносторонньої інформації. Це не означає, що ми рекламуємо той чи інший сайт. Ми не несемо жодної відповідальності за матеріали, розміщені на сайтах за посиланнями.

5.3. Інформація на цьому сайті може містити технічні неточності або друкарські помилки.

5.4. Користувачам заборонено розміщувати або публікувати недопустимий згідно чинного законодавства вміст на цьому сайті.

Заключні положення

У випадку, якщо будь-який пункт цієї Угоди виявиться таким, що не підлягає буквальному тлумаченню, він буде витлумачений у відповідності з діючим законодавством з урахуванням первинних інтересів Сторін, а частина Угоди, що залишилась, буде продовжувати діяти у повній мірі. Відсутність із сторони Виконавця неухильного виконання будь-якого пункту цієї Угоди не повинна розглядатися як відмова від виконання цього пункту. Ні практика поведінки сторін, що склалася, ні практика надання аналогічних послуг не можуть бути використані як ті, що ведуть до зміни будь-якого з положень цієї Угоди. Правопорушення учасниками процесу, пов’язані з наданням даних послуг, тягнуть за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову та кримінальну відповідальність у встановленому порядку.

АТЗТ «СОЛЬВЕЙГ»

Код ЄДР: 21537844
вул. Чистяківська, буд. 20, м. Київ 03062 Україна
тел. (044) 277-80-30